Chytré řízení fotovoltaických systémů

Fotovoltaika zažívá historický boom.Proto jsme se rozhodli zaměřit se na zvýšení efektivity těchto systému pro maximalizaci využití vyrobené energie.Naše řešení umí efektivně využít přebytky energie ať už spínáním ohřevu vody, klimatizace, pračky, sušičky atd. anebo třeba prodejem přebytků ve vhodnou dobu.

Webové aplikace na míru

Vytváříme webové systémy pro různé účely jako jsou například prodejní portály, informační portály, správa zakázek, databáze, komunikační aplikace, objednávkové systémy, řízení skladu, řízení výroby, monitorovací systémy apod.Vývoj mobilních aplikací pro Android či iOS nám nejsou cizí.

Online zálohování a archivace

Nespecializujeme se pouze na MS Windows a Linux, jsme schopni zálohovat prakticky jakoukoliv platformu.Nezálohujeme pouze obyčejné soubory, ale samozřejmě také databáze nebo celé virtuální servery.Dokonale se přizpůsobíme všem Vašim požadavkům.Zálohování probíhá šifrovaným kanálem a citlivá data ukládáme v šifrované podobě.Nekopírujeme hloupě všechna data, ale porovnáváme rozdíly, ty přeneseme a potom provádíme kopii všech dat lokálně u nás.Tím rapidně zkracujeme dobu nutnou k zálohování a snižujeme nároky na Vaše připojení k Internetu.

Virtuální a dedikované servery

Máme více než desetileté zkušenosti s virtualizací všech operačních systémů a správou serverů ve velké korporaci.Jsme připraveni tyto služby i malým a středním podnikům.Nesnažíme se prodávat tuctové služby ve velkém a díky tomu dokážeme uspokojit všechny individuální požadavky našich zákazníků.

Vývoj hardware

Zaměřujeme se i na vývoj hardware pro jednoduché řízení a automatizaci.Rozumíme si s rozličnými embedded zařízeními, dokážeme je programovat nebo zkomponovat operační systém přesně na míru.

Kamerové systémy

Nabízíme řešení kamerových systémů pro drobné projekty, kde zákazník potřebuje třeba i jen jedinou kameru a nechce investovat do drahých řešení ani se trápit s těmi nedotaženými do konce.